Caner Erkin bunu beklemiyordu!

Caner Erkin, Fatih Karagümrük’ten sürpriz bir şekilde ayrılmasının ardından Başakşehir’in yolunu tutmuştu. Avrupa’dan da talipleri olan Caner Erkin, düzenli forma giymek için İstanbul ekibini tercih etmişti ancak tecrübeli futbolcunun dünyası başına yıkıldı.

CANER ERKİN AVRUPA’YA GİTMEYİP BAŞAKŞEHİR’İ SEÇTİ

Karagümrük sonrası Galatasaray ve Beşiktaş’ın da gündemine gelen Caner Erkin’e Mallorca ve Getafe başta olmak üzere bazı Avrupa ekipleri talip olmuştu. İstanbul’daki düzenini bozmak istemeyen ve düzenli forma şansı bulmayı hedefleyen Caner Erkin’in tercihi Başakşehir olmuştu.

CANER ERKİN’İN TÜM PLANLARI ALTÜST OLDU

Ancak Caner Erkin’in kariyeri hiç de planladığı gibi gitmiyor. Teknik direktör Emre Belözoğlu’nun gözüne giremeyen deneyimli sol bek adeta unutuldu. Şu ana kadar Turuncu-Lacivertlilerde sadece 4 dakika süre alabilen Caner Erkin, yedek kulübesinden çıkamaz hale geldi.

SEZON SONUNDA VEDA

Caner Erkin’in Başakşehir tercihi sebebiyle büyük bir pişmanlık yaşadığı belirtiliyor. Sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan 34 yaşındaki futbolcunun kariyerine Başakşehir’de devam etmemesi bekleniyor.

LİGİN İLK YARISINA DAMGA VURMUŞTU

Süper Lig’in ilk yarısında Karagümrük formasıyla 12 maça çıkan Caner Erkin 6 asistlik katkı vermişti.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*