Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, belediye bünyesindeki tüm araç-gereç ve iş makinelerinin düzenli olarak bakım ve onarımlarının yapıldığı atölyeyi ziyaret etti. Başkan Çolakbayrakdar, atölyelerin büyük bir fabrika gibi çalıştığını belirterek, belediyenin ihtiyaçlarını karşılayarak hem Kayseri ekonomisine hem de çevreye büyük katkı sağladıklarını ifade etti. Atölyede yapılan çalışmaların daha hızlı, kaliteli, verimli ve ekonomik hale getirildiğini vurgulayan Başkan Çolakbayrakdar, belediyenin kendi kendine yetebilen bir yapıya sahip olduğunu ve altyapılarını güçlendirmek için yeni birimler eklediklerini belirtti. Başkan, çalışanlara teşekkür ederek, Kayserililere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaların artarak devam edeceğini söyledi.